Kåsa silver

Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver
Kåsa silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÅSA, 1800-talets andra hälft, silver, barockstil, omärkt, höjd ca 7,5, diameter 10,5 cm, vikt 133 g

Gravyr, bucklor, ev något omarbetad

695963

2019-10-30