Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KÅSA, 1800-talets andra hälft, silver, barockstil, omärkt, höjd ca 7,5, diameter 10,5 cm, vikt 133 g
Gravyr, bucklor, ev något omarbetad
695963
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här