Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RAKUTENSILIER, 7 dlr, 2 patenterade bladslipare varav 1 med originalask, 2 rakhyvlar med etui "Gillette", 1 etui i stål, 2 askar rakblad "Gillette"
Skador: slitage
695965
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här