Samling rakutensilier

Samling rakutensilier
Samling rakutensilier
Samling rakutensilier
Samling rakutensilier
Samling rakutensilier
Samling rakutensilier
Samling rakutensilier
Samling rakutensilier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAKUTENSILIER, 7 dlr, 2 patenterade bladslipare varav 1 med originalask, 2 rakhyvlar med etui "Gillette", 1 etui i stål, 2 askar rakblad "Gillette"

Skador: slitage

695965

2019-11-05