Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, Sverige 1940-50-tal, skiva i rot med benställning i alm, märkt undertill med rödkrita 45/11 222 724, höjd 60, daiemter 84 cm

mindre slitage

695971

2019-11-10