Taklampor Luxo
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPOR, 1-par, samtida, Luxo, modell 411/126, grålackerad, metall skärm samt vit glaskupa, etikettmärkt, diameter ca 43 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, sladdlängd kan variera, muttrar saknas till sockeln man fäster i taket, klippta, smärre repor, sladdarna olika kulörer
695977
2019-10-31