Frederik Kaerskou hans art oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDERIK CHRISTIAN KAERSKOU (1805-1891): hans art, Gripsholms slott i sommarlandskap, olja på duk, osignerad, ca 38x56 cm

Krackelyr, lösa pastellagedelar till ram medföljer

695979

2019-10-30