Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDERIK CHRISTIAN KAERSKOU (1805-1891): hans art, Gripsholms slott i sommarlandskap, olja på duk, osignerad, ca 38x56 cm
Krackelyr, lösa pastellagedelar till ram medföljer
695979
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här