Birger Welander oljemålning

Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER WELANDER (1916-1985): Stadsvy signerad Birger Welander, olja på pannå, ca 19x23 cm

695999

2019-10-30