Birger Welander oljemålning
Valmis
2019-10-30
695999
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BIRGER WELANDER (1916-1985): Stadsvy signerad Birger Welander, olja på pannå, ca 19x23 cm