Konsolbord 1800-tal Empire

Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire
Konsolbord 1800-tal Empire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, empire, troligen Danmark fanerat med mahogny och pyramidmahogny, låda i sargen, höjd ca 83, 62x40 cm

Fanerskador/lagningar, sprickor, slitage

696006

2019-10-30