Hilding Werner oljemålning

Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HILDING WERNER (1880-1944): Självporträtt, signerad H Werner 1917, olja på duk, 37x32 cm, text atergo "H Werner Tjärnmyra 1917 själfporträtt ofullb. dåligt men likt världskrig"

Dukskador

696007

2019-10-30