Joseph H. Greenwood oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOSEPH H. GREENWOOD (1857-1927): landskap,olja på pannå, signerad J.H. Greenwood, ca 30x40 cm
Kuntoraportti
Krackelyr
696018
Päivämäärä:
2019-10-29