Joseph H. Greenwood oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOSEPH H. GREENWOOD (1857-1927): landskap,olja på pannå, signerad J.H. Greenwood, ca 30x40 cm

Kuntoraportti

Krackelyr

696018

Päivämäärä:

2019-10-29