Hilding Werner oljemålning

Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning
Hilding Werner oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING WERNER (1880-1944): "Självporträtt-studie", osignerad, intygad a tergo, olja på duk, 30,5x25 cm

696024

2019-10-30