Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Kvinna med folkdräkt från Muhumaa i Estland, akvarell, signerad Silvia Leitu, bildmått ca 27x44 cm
Ej examinerad ur ram
696027
2019-10-31