Hilding Werner blandtekniker

Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker
Hilding Werner blandtekniker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING WERNER (1880-1944): 4 st, landskap och porträtt, blyerts, akvarell och tusch, 3 st signerade, ca 17x22-23x33 cm

696029

2019-10-30