Kinesiskt broderi

Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BRODERI, Kina, 18/1900-tal, silke, mått 55x19 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram, åldersrelaterad slitage, fläckar, fukt

696031

2019-10-31