Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BRODERI, Kina, 18/1900-tal, silke, mått 55x19 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram, åldersrelaterad slitage, fläckar, fukt
696031
2019-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner