Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, "Parken vid Sveavägen febr. 1941", signerad H. Forsslund, gouache / akvarell, bildmått ca 36x50 cm
Ej examinerad ur ram
696041
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här