Per Tellander oljemålning

Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning
Per Tellander oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER TELLANDER (1876-1951): Lanskapsmotiv med fäbod, signerad och daterad P Tellander 1931, olja på duk, 52x74 cm

696044

2019-10-30