Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMLÅDA med plåtinsats, Louis XVI-stil, fanerad i olika träslag, intarsia, beslag i mässing, höjd ca 65,5, 79,5x24,5 cm
Fanér och fuktskador, en fothylsa saknas
696082
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här