Engelsk konstnär, olja, White to play, mate in two

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK KONSTNÄR (omkring 1900): "White to play, mate in two", otydligt signerad, olja på pannå, ca 25x25 cm

696088

2019-11-06