Bergèrer Louis XVI-stil

Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil
Bergèrer Louis XVI-stil

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

BERGERER, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, klädsel stoppad med pärlspik, sitthöjd 37 cm

Smärre slitage.

696092

2019-10-30