C Göran Karlsson

C Göran Karlsson
C Göran Karlsson
C Göran Karlsson
C Göran Karlsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): (2) "Upptåg", 1982, signerade samt daterade -82, färgserigrafier, bladmått ca 21x29,5 cm, tryckeri: Ingvar Landberg

696098

2019-10-31