Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
KAY BOJESEN (1886-1958), figur, stor garder, bemålat trä, höjd ca 100 cm, bredd ca 28 cm
Skador och slitage, bajonett saknas
696110
2019-10-30