Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets mitt, fyra lådor, fanerad i mahogny, lådfronter med pyramidmahogny, nyckelbössningar i ben, höjd ca 105, 90x45 nyckel finns
Slitage och skador, slagen skiva, avslag
696114
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här