Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets mitt, fyra lådor, fanerad i mahogny, lådfronter med pyramidmahogny, nyckelbössningar i ben, höjd ca 105, 90x45 nyckel finns

Slitage och skador, slagen skiva, avslag

696114

2019-10-31