Brita af Klercker

Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRITA af KLERCKER (1906-2001): "Spegelbild", monogramsignerad B K, olja på duk, ca 44x38 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

696132

2019-11-25