Emelie Mundt

Emelie Mundt
Emelie Mundt
Emelie Mundt
Emelie Mundt
Emelie Mundt
Emelie Mundt
Emelie Mundt
Emelie Mundt

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

EMELIE MUNDT (1842-1972): Höna och änder, otydlig signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 29x42 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

696134

2019-11-25