Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
EMELIE MUNDT (1842-1972): Höna och änder, otydlig signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 29x42 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
696134
2019-11-25