Lotten von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOTTEN VON GEGERFELT (1834-1915): Flodlandskap, signerad och daterad L.v.Gegerfelt 96, olja på pannå, 16x31 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Krackeleringar, skev

696135

2019-11-25