Christian Dior paraply Pret-â-porter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, paraply, 1970/80-tal, tryckt monogrammönster på bomullstyg, skaft i trä, längd ca 90 cm, diam ca 100 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Åldersrelaterat slitage

696140

2019-11-20