Gucci väska Pret-â-porter

Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter
Gucci väska Pret-â-porter

Klubbat för:

1 700 SEK

800 SEK

GUCCI, väska / bag, 1980-tal, monogramprintad kanvas, vävt bomullsband i grönt och rött, läderdetaljer, ca 25x47x30cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Bruksslitage samt hörn i väskans botten med mindre nötning

696141

2019-11-20