Gucci väska Pret-â-porter
Klubbat för:
1 700 SEK
800 SEK
GUCCI, väska / bag, 1980-tal, monogramprintad kanvas, vävt bomullsband i grönt och rött, läderdetaljer, ca 25x47x30cm
Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010
Bruksslitage samt hörn i väskans botten med mindre nötning
696141
2019-11-20