Ballif etsning

Ballif etsning
Ballif etsning
Ballif etsning
Ballif etsning
Ballif etsning
Ballif etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YANNICK BALLIF (Frankrike 1927-2009): Planet, signerad och daterad -75, numrerad 60/70,färgetsning, 54x73 cm

696150

2019-10-31