Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAFFAELE FRIGERIO (Italien, 1875-1948): Porträtt av piprökande man, signerad Frigerio, olja på duk, 40x30 cm
696167
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här