Berndt Lidholm oljemålning

Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning
Berndt Lidholm oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

BERNDT LINDHOLM (Finland, 1841-1914): Pojke i landskap, signerad, olja på pannå, ca 24x17 cm

696172

2019-10-31