Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBESTICK, silver, 24 delar, Vietnam 1960-tal, stämplar 0,900, reliefdekor, 6 knivar, 6 gafflar, 6 skedar, 6 teskedar, inköpta i Polen, schatull (skadat)
696174
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här