Matbestick silver 24 delar Vietnam 1960-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBESTICK, silver, 24 delar, Vietnam 1960-tal, stämplar 0,900, reliefdekor, 6 knivar, 6 gafflar, 6 skedar, 6 teskedar, inköpta i Polen, schatull (skadat)

696174

2019-11-19