Tennfat Stockholm 1762

Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762
Tennfat Stockholm 1762

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TENNFAT, Stockholm, 1762, diameter ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage och lagningar

696179

2019-10-30