Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TENNFAT, Stockholm, 1762, diameter ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage och lagningar
696179
2019-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner