Bricka
2019-10-31
696184
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRICKA, 1800-talets slut, plåt, tryck och bemålad, ca 77x58 cm
Ytskador, färgbortfall