Venesta bokskåp
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, 1930-tal, art deco, Venesta, Finland, fanérad i palisander samt bonad björk, dragdörrar i glas, etikettmärkt, höjd 95, 141x34 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
696186
Päivämäärä:
2019-10-30