Venesta bokskåp

Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp
Venesta bokskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BOKSKÅP, 1930-tal, art deco, Venesta, Finland, fanérad i palisander samt bonad björk, dragdörrar i glas, etikettmärkt, höjd 95, 141x34 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

696186

Päivämäärä:

2019-10-30