Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 3 dlr, omkring 1900, jugned, bemålad med blommor och blad, fyllningar monterade med yllebroderi, höjd ca 175, bredd vardera del 64 cm

Slitage, ytskador, avslag

696191

2019-10-31