Margareta hennix

Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix
Margareta hennix

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA HENNIX, vas, Gustavsberg, glasyr i brunt och svart, signerad med Gustavsbergs studiohand Margareta Hennix, höjd ca 21,5 cm

Smärre slitage

696201

2019-10-31