Hinkar samt bukkrukor i koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HINK med lock, 5 st, BULKRUKOR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, höjd 20-30 cm

Bucklor, skador och slitage

696202

2019-10-30