Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HINK med lock, 5 st, BULKRUKOR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, höjd 20-30 cm
Bucklor, skador och slitage
696202
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här