Fotogenlampor 1 par
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPOR,1 par, 1900-talets första hälft, mässing, för väggmontering, fotogenbehållare i glas resp mässing, längd från vägg 25 cm
Olika behållare, glas resp mässing, bucklor förekommer
696203
2019-10-30