Spaljé / blombord

Spaljé / blombord
Spaljé / blombord
Spaljé / blombord
Spaljé / blombord
Spaljé / blombord
Spaljé / blombord
Spaljé / blombord
Spaljé / blombord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPALJÉ/BLOMBORD, rotting, 1900-talets andra hälft, skiva i råglas, höjd ca 196x100 cm

Smärre slitage

696237

2019-10-31