James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, färgetsning med carborundum, delvis handkolorerad, signerad J. Coignard, numrerad 21/75, bladstorlek 50x68 cm

696280

2019-10-31