Ingeborg Westfelt-Eggertz

Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

INGEBORG WESTFELT-EGGERTZ (1855-1936), blommande träd, olja på duk, signerad och daterad 1925, 61 x 89 cm.

Mindre fläckar.

696283

2019-11-09