Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KATARINA GRETTE (1943): Blomstermotiv, signerad och daterad 1998, blandteknik på pannå, rammått ca 23x23 cm
696311
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här