Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-talets början, sengustaviansk, gråmålad, skuren dekor, svarvderyggpinnar, sitthöjd 44, längd 153 cm, djupp 61 cm
Renoverad, komplettead, slitage
696324
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här