Madeleine Pyk Slussen
2019-10-30
696330
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Förförelse", färglitografi, signerad och numrerad 204/220, bildyta ca 49,5x34 cm