Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Förförelse", färglitografi, signerad och numrerad 204/220, bildyta ca 49,5x34 cm
696330
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här