Golvur rokokostil

Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR Rokokostil, 1800-tal, höjd ca 194 cm, medföljer lod, nyckel, och pendel

senare bemålning, slitage, färgbortfall

696340

2019-11-07