Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
JARDINIÈRE / JARDINJÄR, majolika, Rörstrand, omkring sekelskiftet 1900, dekor av maskaroner och fåglar, längd 41 cm, höjd 30 cm.
Slitage, krackelyr,
696341
2019-11-09