Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
TEKANNA PÅ RECHAUD, nysilver, sent 1800-tal, delvis genombruten dekor, höjd 38 cm.
Slitage, mindre sprickor på handtag.
696343
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här