Tekanna på rechaud

Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud
Tekanna på rechaud

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TEKANNA PÅ RECHAUD, nysilver, sent 1800-tal, delvis genombruten dekor, höjd 38 cm.

Slitage, mindre sprickor på handtag.

696343

2019-11-09