Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
BONBONJÄR, omkring sekelskiftet 1900, slipat glas samt gulmetall, höjd 27 cm.
Bruksslitage, mindre nagg.
696345
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här