Bonbonjär

Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

BONBONJÄR, omkring sekelskiftet 1900, slipat glas samt gulmetall, höjd 27 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

696345

2019-11-09