Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGURD PERSSON, fat 2 st, signerade Sigurd Persson -71 resp -90, Cultura Metal Helsingborg, rostfritt stål, ca 29x29 resp. 18x18
Repor
696349
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här